OTO KOLTUK YIKAMA
OTO KOLTUK YIKAMA

OTO KOLTUK YIKAMA

 

Araç koltuğu yıkama içinde bulunduğumuz bu dönemlerde ekstra önem kazandı. Sağlıklı olmak için ilk olarak temizliğe dikkat edilmesi gerekir. Evlerden sonra en çok vakit geçirdiğimiz yer genellikle arabalarımızdır. Adeta ikinci evimiz olan arabalarımızı; işe giderken, okuldan dönerken, alışverişe giderken en kolay ulaşım araçlarından biri olduğu için tercih ederiz. Hal böyle olunca arabalarımızın kirlenmesi işten bile değildir.


Araç Koltuk Temizliğinin önemi


Araçlarınızın teknik bakımlarının yanında temizliği de son derece önemlidir. Hele bir de sık sık seyahat eden ve uzun yola arabanızla çıkmayı tercih edenlerdenseniz, dönüş yolunda arabanızın son derece pislendiğini görürsünüz. Seyahat esnasında arabada yenen yemeklerin kırıntıları, çamurlu ayakkabılar, camlar açık gidiyorsanız dışarının tozunun içeri dolması, arabada içilen sigaranın dumanının koltuklara sinmesi maalesef ki kaçınılmaz. Aynı zamanda, zaman içinde dışarıdan gelen tozlar ve arabada içilen sigara dumanı koltukların kumaşına sinerek kötü bir koku oluşturur. Uzun süreler sonra araç koltuklarınızın hafiften de olsa renginin değişmesine sebep olabilir. Bu kirlilik dışarıdan bakıldığında çok fazla göze batmasa bile aslında zannedilenden daha fazlası mevcuttur.


Böylesine kirli bir arabada kimse yolculuğuna devam etmez istemez değil mi? Hele bir de covid-19 salgını ülkemizi böylesine etkisi altına almışken ve her zamankinden çok kendi temizliğimize ve eşyalarımızın temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014